imelik väike kihelus või siis nagu sügelus 14.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleemiks see et ei ole kasutanud kondoomi kuna oli kindel partner. Nüüd kui kasutasin kondoomi vahekorra ajal tekkis selline imelik tunne eesnaha all. Nagu oleks väike sügelus. Kas on võimalik et ärritus ntx kondoomi suhtes.
Samas oli mõlemapoolne suuseks.
Mis varjanid võivad olla.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kondoomi ärritus on suhteliselt sage probleem ja esineb enam lateks preservatiividega. Soovitan proovida poluuretaanist kondoome.
Suu mikrofloora võib põhjustada eesnaha põletikku. Kui probleem püsib, siis soovitakin teha mikrobioloogilised uuringud. Optimaalse uuringuskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab