Sugutipea juures nahariba rebenes 04.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Juhtus selline asi, et ühe hoogsama ja pikema vahekorra ajal läks katki sugitipea juures olev nahariba. See kui eesnahk on ülepea äratõmmatud ning see nahariba nagu selline riba sugutipea ja naha vahel, kui ta on alla tõmmata. Sugutit pealt (ülevalt)vaadates on see suguti pea alla.
Küsimus nüüd selles, et see pranaes küll ära, aga nüüd nii kui seksima uuesti hakata ja vähekenegi väikse sügavama või järsema liigutuse teed, läheb uuesti katki. Kui kaua sellised asjad paranevad? Kas saan kuidagi paranemisela kaasa aidata, mingi kreen äkki? See juhtus kuu aega tagasi. Seksida üritasime peale 2 nädala möödumist, nüüd on jälle nagu ilus kõik, nädal on mööda läinud, aga seksida ei julge. Kaua peaksin sellega ootama?

Tänan
Sven

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on tegemist juba korduva katkemisega ja pole täielikult paranenud, siis probleemi lahenduseks parem teha peenise kida plastiline operatsioon. Soovitan vastuvõtule tulla.
Edu soovides
Margus Punab