siis kui vaja siis ei seisa !? 19.07.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 20a. noormees ja probleem selles, et nüüd kui sõjaväest tagasi tulin siis on tõsised potentsi häired. Kui tüdrukuga vahekorda tahaks astuda, siis ei seisa (muidugi oli selliseid olukordi enne sõjaväge ka) muidu toimib kõik nii nagu peab...olen proovinud ka "POTENCY" tablette, aga neist polnud ka kasu. Ootan vastust !!!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Loodan, et teie mure on tänaseks juba möödunud. Suure tõenäosusega oli tegemist pikemast pausist või uuest partnerist tingitud psühholoogilise ebakindlusega. Samal teemal olen varem kümneid vastuseid andnud.
Kui probleem püsib, siis soovitaksin vastuvõtule tulla, sest kindlasti saab teid aidata lühiajalise erektsioonihäire ravikuuriga. Potency tablettide peale ei tasu raha raisata.
Edu soovides
Margus Punab