küsimus 09.06.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul väike mure oma partneri pärast. Nimelt on tal probleem nn 'lõpetamisega'. Sellega läheb vahepeal väga kaua aega ja mõnikord ei tule sellest midagi välja. Tunnen end sellepärast süüdi, et äkki on viga minus. Ta sisendab küll mulle, et pole, aga ikkagi. Kas see võib olla tingitud mingitest haiguslikest nähtudest? Või siis äkki sellest, et ta hakkas seksuaalelu elama alles 24 aastaselt ja ma olen ta esimene tüdruk?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Hiline või puuduv seemnepurse on järjest sagenev probleem. Põhjuseid võib olla mitmeid. Sageli selget põhjust isegi ei leia. Soovitan mees suunata meestearsti vastuvõtule, ehk leiame abi.
Edu soovides
Margus Punab