hüdrotseele varikotseele 06.06.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tehti antud operatsioon veebruaris{hüdrotseele varikotseele],kas antud operatsiooni pärast võib olla munand valulik,kas munandi vähki diagnoositakse sperma analüüsiga.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Munandi vähi diagnoosi paneb õppinud arst eelkõige läbivaatuse alusel. Sageli on vaja lisada täpsustavad testid nagu ultraheliuuring ja veretest kasvamarkeritele. Operatsioon võib tõesti põhjustada munandi valu. Vaevalt, et teil siiski mõlemad haigused korraga opereeeriti.
Kui on mure, siis tulge vastuvõtule. Kodus istudes ei saa te lahti ei valust ega ka kasvajahirmust.
Edu soovides
Margus Punab