kas munandi vähk võib põhjustada erektsiooni häire 01.06.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

kas munandi vähk võib põhjustada erektsiooni häireid näiteks ei kõvastu piisavalt?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Loll jutt. Kui kahtlustate endal munandi vähki siis peaks kiiresti meestearsti või uroloogi poole pöörduma. See haigus on väga agressiivne ja võib juhul kui diagnoosi ja raviga viivitada lõppeda surmaga.
Ed
Margus Punab