kas mul võib... 23.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

...olla mingi suguhaigus.Olen mees ja mu suguti eesnaha all, suguti pea juures on mõningad imelikud valged nahatükid?Nagu puuseen mis puu küljes on.Kas see võib mingi suguhaigus olla või mis?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma teid nägemata midagi täpset öelda ei saa. Haigustest võiks kõne alla tulla papilloomiviirusest tingitud kondüloomid. Soovitan tulla vastuvõtule. Probleemi optimaalse käsitluse leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab