nakkus prostituudilt 04.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Oli juhus et purunes kondoom vahekorra ajal prostituudiga. Kelle poole peaks pöörduma et teada saada, kas sellest tuli halbu tagajärgi?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võite pöörduga suguhaiguste arsti või meestearsti poole. Optimaalse uuringuskeemi leiate portaali sektsioonis Tasub teada /kiiruuringud meestele ja kuidas diagnoosida suguhaiguseid.
Edu soovides
Margus Punab