Mis aitab enneaegse seemnepurske ja kõverustele? 20.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Saan peagi 18 aastaseks ning on selline probleem juba pikemat aega et enneaegne seemnepurse juhtub juba enne tüdrukuga vahekorda tulema. Paistab et nyyd on probleemi lagi käes ning vaja miskit ette võtta. Olen vaadanud et USA-st saab tellida ravimeid enneaegse seemnepurske peatamiseks, kuid on ka peenisele pikkust juurde andvaid! Et kas teadus on jõudnud nii kaugele et tabletid peatavad enneaegse seemnepurske ning muudavad peenist pikemaks? Ja kui hästi aitab selle vastu ka suur.ee programm on see masturbeerimis harjutusi tehes võimalik?
Olen kuulnud ka peenise venitamise aparaadist, et saada otsakumerust välja??
Kust seda endale hankida saab ning kas tegu on kalli aparaadiga?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Rämpsposti alusel ravimeid tellida on viimane lollus. Siiski on olemas ravimeid seemnepurske kiiruse mõjutamiseks - saab arsti retseptiga. Peenise suurendamise pille pole olemas. Suur.ee programmi harjutustega võib tõesti saavutada parema kontrolli oma seemnepurske üle. Venitusaparaadid on kallid, võib saada minu käest.
Edu soovides
Margus Punab