tundlikkus 29.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

esimene vahekord oli mul 16 aastaselt, kõik oli korras ja tundsin sexist
mõnu. Peale seda pole mul ühtegi vahekorda olnud ja olen 16-19 aastaselt
(st siis 3 aastat) ainult mastrubeerinud (vahel käega ja vahel riide tükiga). Nüüd peale seda oli mul uus vahekord, aga millegi pärast ei tunne ma üldse sexist mõnu kui sisenen naisesse, tunnen ainult seda kuidas mu peenis hõõrdub vastu auku... Kas on võimalik kuidagi moodi peenise tundlikkust suuremax tagasi muuta?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan pöörduda seksuoloogi poole.
Edu
Margus Punab