probleemid eesnahaga 11.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 21 aastane. Mul on eesnahk liiga pikk ja suguti pea haudub on väga punane ja väga tundlik, on tekkinud ka väikeseid nagu vessivillikesi sugutipeale, siiamaani olen lohutust leidnud vaid jahedast veest mis natukenegi seda kuumust leevendab.
Kas minu puhul teha eesnaha lõikust ja kui muud väljapääsu pole siis kus seda tehakse ja palju maksab.
Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on teil ikkagi tegemist eesnaha põletikuga. Kõigepealt tuleks tegeleda põletikuraviga ja alles seejärel otsustada operatsiooni vajaduse üle. Vastava operatsiooni ja ka põletikumurega tegeleb mestearst. Hinnad on varasemates vastustes juba kirjas.
Edu soovides
Margus Punab