valu munandi juures 08.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere. olen 18 aastane noormes ning kaalun 70 kg.paar päeva tagasi tekkis valu vasaku munandi juures. urineerimisel või seemnepurske ajal valu ei ole. hommikul ärgates oli valu kadunud kuid munandeid katsudes tekkis valu uuesti. milles võib olla probleem?
Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sellist valu võivad anda põletikud (munandimanuses, eesnäärmes, suguhaigused). Võimalikuks põhjuseks veel ka suur munandikoti veenilaiend.
Soovitan siiski meestearsti külastada.
Edu soovides
Margus Punab