Probleemid 29.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
on ka erektsioonihäired.Milles on probleem, et ei suuda saavutada erektsiooni
ei pikali ega selili asendis.Probleem on ka, et peenise pikkus on tavalises olekus vaid 3 cm!Kui tuleb s... häda, siis suureneb nii maht kui ka pikkus ning
ainult siis tuleb nn seemnevedelikku.Ennem on ka, et suguti ei jäigastu vajalikult.Pärast s...mist taas maht ja pikkus vähenevad.Kas on võimalus et,
ihuliiges on hoopis sissepoole kasvanud.Olen kuulnud, et midagi võib korrast ära olla veresoontega.Sageli on, et kui kused ära, siis jääb nagu midagi alles.
Piss on jäänud kinni ja tuleb punnitada, et lõpuni ära tuleks.Juga on nõrk.
Ja onaneerimisega erektsiooni ei saa.Kus ja kas on võimalik teha Doppleri
ultraheli, kuhu pöörduda.Kas tuleb võtta ühendust Teiega.
Olen u 30 ea vana.Suguhaiguseid ei põe.Kontrollisin.Suguvõsas on olnud kõik
normaalsed, korras.Spordin.Olen sale.Ei suitseta.Alkoholi ei tarvita.Diabeeti jm pole.Kas saab midagi parandada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõik vajalikud uuringud saab teostada, kui pöördute meestearsti vastuvõtule.
Kindlasti saab teid aidata! Kusemishöäired viitavad, et vähemalt üheks probleemide põhjuseks on sugutrakti põletik.
Edu soovides
Margus Punab