Meeste probleemid 17.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Selline probleem. Pesen igal hommikul peenist. Kuid täna hommikul avastasin, et eesnaha alla oli tekkinud valget värvi kreemjas vedelik. Ja peenis on tihti selline ärritunud, lööve vms. Peenise nahk on selline kuiv.

Kas probleem võib olla sellest, masturbeerimisel saab peenise nahk kannatada?
Peenisel on ka punased laigud (võimalik, et hõõrdumisest?) ja sügeleb.

Samuti on peale vahekorda valus urineerida? Peale vahekorda on pesemisel peenis ülitundlik sooja vee suhtes - nagu põletaks.

Ette tänades,

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kaebused viitavad partneri (tupe?) põletikust tingitud eesnaha põletikule. Soovitan teil mõlemal arsti visisteerida.
Edu sooviga
Margus Punab