tervist 03.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mu mehel on minuarust mingisugune seemne probleem. Märkasin probleemi umbes pool aastat tagasi ning välja näeb see sellinne, et ta seemne sisse tekkib mingisugused tükid(valged, pikklikud) siis kui me pole mõni päev vahekorras olnud. Kas te oskate aidata, kui tõsine on asi, kas leidub mingisugune ravi?
-Ette tänades-

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Põhjuste hindamiseks peaks tegema sperma analüüsi ja teie mehe läbi vaatama. Soovitan tulla vastuvõtule. Põhjused võivad sõltuvalt mehe vanusest olla väga erinevad.
Edu soovides
Margus Punab