eneserahuldamine 09.10.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

olen 14 aastane ja ma tahaks teada kas kasvades võib homoseksuaalsus kaduda ja kui palju minuvanused onaneerivad

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Puberteed käigus läbivad paljud mehed nö. seksuaalse otsinguperioodi. Teie õrnas eas ei ole seksuaalne orientatsioon veel kindlasti täielikult fikseerunud.
Soovitan oma muredega pöörduda Noorte Nõustamiskeskustesse või ka internetipotraali www.amor.ee.
Edu soovides
Margus Punab