Peenisepea punetus 27.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

On selline probleem. Peenisepea ühes kohas on punetus ja see punetus läheb edasi ka eesnahal. Tegemist on ainult ühe laiguga, mingeid vaevusi ei põhjusta. Milles võib probleem olla?

Ette tänades,

Mart

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on harva muutusega ja kuna ka kirjeldus on väheinformatiivne (teke, areng jne. puudu) jääb mul üle teid vaid meestearsti vastuvõtule kutsuda.
Edu
Margus Punab