jätk küsimusele "PROBLEEM" 16.07.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere!
vabandan et jälle tülitan, aga ma ei usu,et tegemist oleks "hingehädaga",aga võiksite ikkagi soovitada mõnda seksoloogi,võib ka erakliinikust olla ,kus perearsti saatekirja pole vaja. kaua kestab üldse keskmine erektsioon. äitäh !

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eelmises vastuses on vastuvõttude kohta kõik öeldud.
Erektsiooni püsimine on väga individuaalne ja sõltub paljuski rakendatavast stimulatsioonist. " Normid" puuduvad. Probleem e. haigus on olemas siis, kui inimest tema keha (antud juhul erektsiooni püsimine) ei rahulda või see häirib normaalset (füüsilist, vaimset, sotsiaalset) toimimist.
Edu soovides
Margus Punab