Punane laik 16.06.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Selline küsimus, et reie siseküljel, kubeme all, on mingi punane laik, mis aegajalt kaob ära. Hõõrdunud ei ole, millest see võib olla, ei valuta midagi ega punne jm ei ole. Võib see olla mõni suguhaiguse tunnuseks või on see mingi naha probleem?Aitäh

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist reievoldi seenpõletikuga. Väljaravimiseks soovitan klotrimasool kreemi 3-4 nädala jooksul kaks korda päevas. Oluline on ka õigete hügieenireeglite rakendamine - pesta kaks korda päevas ja leebe seebiga, korralikult kuivatada ja alles siis ravim õhukese kihina peale määrida. Ravimi saamiseks peate pöörduma arsti vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab