taimeteed 22.02.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

tervist!
armastan väga kodumaiseid taimeteesid juua, must ja roheline tee ei lihtsalt maitse, kohvist rääkimata. samas ei tahaks taimedes olevat väge n.ö. üleannustada - kas on ka selliseid taimi, mille teed võib juua lausa igapäevaselt, ilma, et nad mingit olulist toimet avaldaksid? Kui jah, siis milliseid soovitad?

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Kõiki söödavaid taimi.
Ei tohiks: pärnaõit, naistepuna, punet, piparmünti, vaarikat jne. Kõikidel taimedel on ka mõjud mujale.
sass