Tervitus 20.02.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Kas midagi on efektiivset prostatiidi vastu (või eesnäärme haiguste).Kui see on aastaid kestnud, siis arvatavasti on krooniline.Olen noor mees u30.Sekselu on pärsitud.Väikeseõielese plill on ainult soojendanud.
Tänud vastajale!

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Selleks peaks läbi tegema antibiootilised kuurid meeste arsti juures (näiteks dr. Punab või Pohlamets) ja siis kui vaja saab ka meie käest küünlad.
sass