allergia 18.02.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere!
Minu allergia avaldub lima kogunemisega kurkku ja ninna ning peopesale naha alla vesivillide kogumitega ja see viimane häirib mind kõige rohkem.Allergiakreemid parandavad, aga nahk muutub väga õhukeseks ja pideva naha koorumise tagajärjel pole mul enam peopesa joonigi. Ema valmistas saialille-searasva salvi ja mingi aeg ta tõesti hoiab allergiat tagasi ning nahk ka taastub.Kas on veel mingid looduslikud võided olemas.Olen allergiline tomatile ja õunale ja koerale.
Tervitades Tiia

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Hoidke siis allergeenidest eemale.
See salv on tõesti odav ja hea. Searasva asemel võib ka teisi rasvu kasutada. juurde võid panna ka astelpajuõli.
sass