allergia 10.04.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Olen käinud aastaid tagasi Teie juures oma tütrega ja ka abi saanud. Nüüd on endal probleem. Aeg-ajalt tekivad näole punased laigud, eriti silmade ümbrusesse, mis sügelevad ja on nagu kergelt villilised. Praegu on ka ülemised silmalaud paistes ja olukord päris halb. Allergoloog määras Alecon ja Hydrokortisoni, aga tundub, et see küll ei aita (varem ehk aitas). Allergiatest näitas allergiat kodutolmude vastu, aga siis peaks ma vist kogu aeg laiguline olema.
Kas oleks võimallik tulla Teie vastuvõtule. Elan Saaremaal ja tuleksin esimesel Teile sobival ajal.
Ette tänades
Anneli

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Päikest!
Minge nahaarsti juurde, sest tundub, et teil on naha lestaline ja selleks on vaja spetsiaalset ravi.
sass