mehe viljatus 23.02.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Oleme juba kolmekümnendates ja lapsesaamise soov on meil suur, aga viga on avastatud mehes- spermatosoidide halb liikuvus . Ainuke võimalus oleks kunstlik viljastamine, aga me kumbki ei ole seda meelt , et see vägisi tsurkimine hea oleks. Kuna mul midagi kaotada ka pole, küsiksingi, et kas on looduses mingitki rohtu, mis võiks seda viga parandada- olen ikka olnud seda meelt , et kui on antud mingi viga või häda , on antud ka rohi selle vastu, aga inimene pole lihtsalt nii tark neid leidmaks. Ühesõnaga- kas on lootust mingil moel siiski mehe spermat parandada või kui on ikka ei öedud, tuleb sellega ka leppida...
Tänan ette vastuse eest.

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Tulge meilt läbi, anname tilgad. Võtke sperma analüüside tulemused ka kaasa.
Tavaliselt on aidanud 1-2 ravikuuri.
sass