müoom 21.01.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Mulle on arstid soovitanud emakas olevat sõlme opereerida. Öeldud on et ta on suur ja praeguseks ka healoomuline. Kuid ta on pidevalt suurenenud ja suuruseks on öeldud 10 cm. Aasta alguses sonograafis käies, ütles arst suuruseks 8. Raviarst õtles, et aparaat näitavatki 2 võrra väiksemat tulemust. Kas on võimalik panna müoomi kasv seisma või siis kuidagi ka taandarengut soodustada?

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Ei. Laske kiirelt ära lõigata, tegemist on pommiga, mis lõhkedes enam pole ravitav.
sass