alternatiivmeditsiin? 04.12.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere!
Esitan oma küsimuse kõige lihtsamas vormis, kui mitte öelda , et maakeeli:Isal (54 ) diagnoositi kolmandasse staadiumisse arenenud kõhunäärmevähk. Kaks nädalat tagasi tehti op, mille käigus kõike eemaldada ei õnnestunud, kuna asub otse veresoontel. Nüüd tahab ema talle kodus teha alternatiivmeditsiini korras viina-õli ravi. Küsin, kuidas see mõjuda võib ja kas üldse aitab?
Ette tänades,
murelik tütar

Arst vastas:

dr Vigala Sass

päikest!
Ei aita. kuid meil on rohud, mis pikendaksid elusolemise võimalust.
võtke ühendust: 045-73128
sass