hallid juuksed 02.12.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere.

Olen 26 aastane naine ja mul on pruunid juuksed aga juuksed muutuvad juba halliks.
Ma ei ole enam nii pinge all kui varem kuid siiski juuksed ikkagi muutuvad halliks.
Kas on võimalik kuidagi looduslike ravimitega oma looduslikku juukse värvi säilitada??
Ma tõesti ei taha juukseid värvida.

Ette tänades,

Kristel

Arst vastas:

dr Vigala Sass

päikest!
Kiilaspead austa, halli kummarda - see on vanasõna. Võtke toonitud šampooniid appi. looduses on ka loodusvärve, aga šampooniga on lihtsam.
võib olla ka pärilik.
sass

mul tulid hallid juuksed juba 21 aastaselt. ja on praegu enam vähem ühepalju neid olnud. pole mõtet pabistada. kui ise oled rõõmsameelne, siis ei pane neid keegi pahaks. ja lõppudelõpuks, kes sinu üle otsustab sinu juuste värvi põhjal, vaevalt et sinus ka heakskiitu leiab.
elo