luupus 22.08.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere! Olen 25aastane ja põen kuuendat aastat luupust. Organismis on mul kõige hullemas seisus neerud. Kas on ravimtaimi, mis aitaksid neerudel paremini töötada või peaksin jooma organismi puhastavaid teesid. Olen joonud peterselli, kummelit, kas oleks midagi veel mida võiksin tarvitada? Iga päev söön ka arsti poolt ettekirjutatud ravimeid (hormoonravi).
Aitäh!
T.

Arst vastas:

dr Vigala Sass

luupuse korral on vaja organeid hoida, sellepärast et see ei ole niivõrd siseorganite haigus kuivõrd just nende töö häire tagajärg. luupuse vorme on palju. Sellepärast, kuna ei tea, missugune teil just on, soovitan ainult piimhappe baktereid apteegist osta, sest teie teed on need küll kõhust pea ära kaotanud ja seedimise rikkunud. Seega olete tervele organismile lisakoormust tekitanud. Parem jooge ikkagi musta või rohelist teed, mis ergutavad siseorganite tööd tapmata kasulikke baktereid.
sass