Roospõletik 26.07.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Olen naine nats üle viiekümne.Põen tihti roosi.Umbes 8 aastat tagasi esimene.siis kahel järgneval aastal kumbagil veel kord.Siis umbes 3 a. vahet ja kolm aastat tagasi hakkas juba väga tihti käima- vahelkaks korda kuus, siis kaks kolm kuud vahet ja jälle uuesti.Eelviimane kord oli eelmise aasta augustis, nüüd nädal tagasi jälle uuesti, kuigi lootsin, et ehk enam ei tulegi.Kokku olnud ca 15 korda.Viimased on olnud suhteliselt kerged, võrreldes esimestega.Raviks viimasel ajal Duraceff 500mg 2* päevas ja vaseliiniga õhukindlalt kinni mähitud.Terveks olen rohtudega saanud nädala kuni kuu ajaga küll, kuid mind huvitab seekord see, kas seda haigust on võimalik kuidagi ka vältida või ennetada.

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Vabandan, te olete rääkinud roosist, aga millistes kohtades teil see tekib, pole juttu. täpsustage.
sass