kiilaspäisus 23.03.06 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere.Kuni viienda eluaastani kasvasid juuksed korralikult.Siis langesid juuksed välja,samuti kulmud ja ripsmed.Praegu olen 23aastene.Arstid on öelnud ,et juuksejuured on olemas,aga millegipärast ei tule välja.Kas on loota mingit abi?
Kas on mingeid looduslikke ravimeid või on targem tulla jutuajamisele?
Ette tänades Oksana.

Arst vastas:

dr Vigala Sass

tulge konsultatsioonile. nii ei saa öelda.