suhkruhaigus 19.08.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Meie 9 a pojal avastati 3 päeva tagasi suhkruhaigus ja öeldi, et ravi ei ole. Meie kumbagi suguvösas seda haigust ei ole enne olnud ja nüüd äkki selline önnetus. Millest suhkruhaigus tekib ja kas töesti sellele mingit ravi, peale eluaegse süstimise, ei ole. Aitäh!

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Päikest!
Suhkruhaigus on enamalt päritav ja kui juba süstitakse, siis tuleb rangelt dieeti ja süstikordi jälgida. Ravimtaimedega siin enam tulemusi ei saa. Pole mõtet teid tühjade lubadustega lollitada.
On kuulda, et pannakse naha alla n.ö. depoo süstid, mis vaikselt tilgutavad seerumit verre.

sass