Käeline tegevus 09.02.19 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.

Märkasin oma pojal kuskil 6 kuu vanusena, et kui parema käe sõrmega tahab midagi puudutada siis kasutab nimetissõrme aga kui vasaku käega siis kasutab puudutamiseks pöialt ja ülejäänud sõrmed paneb rusikasse. Vaadates tundub see imelik. Mis võib selle põhjus olla ja kas peaks midagi ette võtma.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast! Igal inimesel on oma iseärasused. Midagi haiguslikku sellest ei järeldaks.
Lugupidamisega
Anu Sööt