laste uni 05.05.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Meil on probleem laste unega.Kuni 3 kuu laps magas ideaalselt. Kui olime 3 kuuene hakasime käima massazile. Ja alustisid hullud ööd.Laps nuttas iga tund või pooltundi.Kõige selle jurres silmad on kinni ja ta nuttas nagu unes. Mõtlesime et see on seotud massaziga või hammastega , aga massaaz on juba ammu möödud ja meil on juba 2 hambad. Praegu me oleme 8 kuuene ja täpselt sama olukord. Laps nutab iga tund. Anname juua, teeb kaks rüüpi ja magab. Üks tund ja kõik jätkab... Päevas laps magab väga hästi ilma nutu.See on ainult öösel.Sööb hästi, lõbus laps.Olime neuroloogi juures, arst ei tea mis meiega teha. Vannitasime palderjanega, panime padja all ja isegi joome. Mitte midagi ei aitab.Me oleme nii väsinud ilma une.
Mida te võite nõustada?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Otsest soovitust ilma last nägemata ei saa anda. Ootan Teid vastuvõtule kui probleem on endiselt terav.
Lugupidamisega,
dr.Anu Sööt