allapissimine 06.03.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on lapse pärast mure,seoses pissimisega.koolist tulles on püksid alt märjad,
ja nii pidevalt.Olen temaga rääkinud,et käigu õigel ajal pissil ära,kuid tema ütleb
et siis ei ole häda.Pissi tuleb siis, kui pole kuhugi minna.See probleem on tekkinud
kooli ajal,laps ise ka häbeneb seda.Väiksena oli tal probleeme öise allapissimisega
Perearstile olen rääkinud,tema arvas ,et laps on lihtsalt hooletu ja aja jooksul
probleem kaob,kuid see pole nii.Kas peaksin mõne erialaarsti poole pöörduma,
ja kas sinna on mingit saatekirja vaja.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Teie mure on täiesti õigustatud. Kui olete Lõuna-Eestist, siis soovitan pöörduda TÜK Lastekliinikusse (Lunini 6) dr. Aili Traadi vastuvõtule, kes on selliste probleemide lahendamise kogenuim arst. Saatekiri paluge oma perearstilt. Lapsega ärge pahandage, sest lohakusega pole siin midagi pistmist!
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt