Silmade pilgutamine. 23.08.20 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Laps hakkas silmi pilgutama üle kuu tagasi. Vahepeal vàhem, vahepeal rohkem. Kuid viimane aeg on silmade kinni olemis aeg pikenenud ja see môjub tasakaalule. Juuli kuus vahetasime lasteaeda ja siis meil see probleem hakkaski. Oleme soomes perearstil käinud, seal öeldi, et tôenäoliselt kuivad simmad. Kas ja mida ja kus peaksime uurima?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh pöördumast!
Soovitan kindlasti pöörduda laste neuroloogi vastuvõtule. Arvan, et vajalik on teha EEG uuring, et silmade pilgutamise põhjust selgitada. Kuivade silmadega pole kindlasti tegemist, mistõttu silmdesse tilkade panek ei ole vajalik.

Lugupidamisega
Anu Sööt