Laps väike 03.06.20 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mures oma 10 (saab augustis juba 11)aastase lapse pärast. Tal väike pea 51 cm, pikkus 140, kaal normipiires.
Kuhu arsti poole peaks pöörduma?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast! Te kirjeldate oma lapse väliseid parameetreid, aga ei räägi midagi tema õppimisest koolis, käitumisest. Kui kõik muu on korras ja laps lihtsalt väike Teie hinnangul, siis pöörduge endokrinoloogi vastuvõtule.
Lugupidamisega
Anu Sööt