Laps ajab keha pingesse 27.05.20 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Mu kohe kohe 2a saaval neiul on kombeks vahest harva ja just istudes ajada keha pingesse (väristada) ja väristab pead samal ajal. Hinge hoiab ka kinni siis. See kestab ainult sekundid. Kas see on tal nüüd avastatud oskus või peaksin muretsema. Aasta tagasi umbes tehti ka uneuuring siis olid kõik näisud korras

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Tõenäoliselt on tegemist lapseea onanismiga, mil tüdruk avastab oma mõnupunkte. Katsuge see tegevus katkestada millegagi, mis talle huvi pakub. See on mööduv nähtus ja kaob lapse kasvades.
Lugupidamisega
Anu Sööt