Lapsel silmad tõmblevad 18.04.20 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Tänan eilse vastuse eest lapse silmade pööritamise kohta.
Nüüd on meil tekkinud uued episoodid, kus lapse silmalaud justkui poolkinni asendis tõmblevad. Eriti juhtub seda olukorras, kus ta läheb vihaseks. Näiteks palun viiendat korda mänguasjad kokku korjata ja ta viiendat korda keeldub. Situatsiooni kohta lisan ka video. Samas võib ta sama silmade liigutust teha ka magama jäädes või mänguhoos või süües-silmad hakkavad kinni tõmblema, aga ise jätkab mängimisega.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh veelkord pöördumast!
Ainult video põhjal siiski diagnoosini ei jõua. Vaja oleks kindlasti teha EEG uuring.
Lugupidamisega
Anu Sööt