5 aastasel jalad nõrgad 02.09.16 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Mure järgnev, viimasel ajal kurdab laps jalgade nõrkust. Nõrkus tekib suvalises situatsioonis, püsti seista ei suuda, laps kurdab et jalad nagu ei kanna. Istub maha, puhkab natuke, joob vett ja järgmine hetk jookseb edasi nagu poleks midagi olnud. Algselt esines mure isal külas olles, mõtlesime et äkki lihtsalt tähelepanu püüdmise vajadus vms. Viimased aasta on vanemad elanud lahus, olen mõelnud ka psühholoogilste põhjuste peale...Aga kas need just nii avalduvad. Viimase aastaga on üsna palju nii kaalu kui ka pikkust juurde visanud. Pea ei valuta ja muid vaevusi pole laps kurtnud.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast! Selleks, et probleemi olemus selgemaks saaks , on vaja kindlasti tulla laste neuroloogi vastuvõtule.
Ootan Teid Elites või Tartu Medicumis.
Lugupidamisega,
Anu Sööt