peapõrutus 10.11.14 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
meil juhtus nii, et laps kukkus oma väikese jalgadega tõugatava auto pealt pea ees vastu kivipõrandat. Kohe tekkis otsaette sinine muhk, laps nuttis ja ma võtsin ta sülle ja panin külmakoti muhule. Kuna tal tuli poole tunni pärast tuduaeg, pesime hambad ja panin ta tudusse. Laps ei oksendanud ja jäi ilusti magama. Kas ma peaks ikka traumapunkti võu kusagile kontrolli pöörduma.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
kui laps ei ole uimane-(peale magamist), ega oksenda või käitu talle muidu mitteiseloomulikul viisil, siis pole vaja kuhugi pöörduda. Kui lapse olek või käitumine Teid häirib soovitan pöörduda lähimasse traumapunki.
Lugupidamisega,
Anu Sööt