Laps hakkas kokutama 19.06.12 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
kaks nädalat tagasi hakkas lapselaps lasteaias väheke kokutama ja minu arust ei taha kokutamine kuidagi järele anda. Laps on ise ka natuke õnnetu kui mõned sõnad kohe välja ei tule. Ja eriti paistab see välja, kui laps soovib kiiresti rääkida. Ja täna on mulle mulje jäänud, et mõned sõnad nagu ei tuleks meelde. Kuidas peaks edasi toimetama ja millisele arstile pöörduma. Väga murelik vanaema.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Soovitan selle murega pöörduda lasteneuroloogi ja logopeedi vastuvõtule.Püüdke last suunata aeglaselt rääkima ning samuti on tuge rahustavatest teedest(piparmünditee meega paar korda päevas).
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt