6-kuuse lapse kolju 09.03.08 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

tere! Laps 6-kuune. Suur lõge otsmikul on normaalne, kuid sellest lõgemest küljepeale läheb katsudes nö peenike vagu, tundub nagu kolju pole kinnikasvanud. See esineb lapse pea paremal pool. Vasakul pool seda ei ole. Kas on põhjust muretsemiseks?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
arvan, et muretseda pole vaja. Lõge ja õmblused võivad olla lahti esimese eluaasta jooksul.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt