10 k laps ei lalise, on liiga krampis 16.02.08 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

tere, meil 10 k väike tüdruk. Praktiliselt ei lalise ja sageli on pahas tujus. Ei tunne rõõmu söömisest, vaid nutab söömise ajal sageli. Sünnitus oli raske, nabanöör oli ümber kaela ja pea läks lillaks. Kaal on 9.2 kg, kasv normaalne. Kas sünnitusaegne aju hapnikupuudus võib anda tüsistusi ja milliseid uuringuid peaks tegema. uurib tüdruku ema

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Soovitan tulla lasteneuroloogi vastuvõtule, kes määrab vajalikud uuringud.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt