laps uimane 04.02.08 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on 2,5aastane tüdruk.Juba teist korda poole aasta jooksul ärkab hommikul üles´,silmad on suuremad kui tavaliselt ja on nagu omas maailmas vaatab ühte punkti.Kraadides on kehatemperatuur 35-36kraadi vahel.Hiljem tekib nohu ja köha ja kõhulahtisus.Muidu on laps igati aktiivne.Kas on tegemist tavalise viirushaigusega või peaks neuroloogi jutule minema?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Tõenäoliselt on tegemist närvisüsteemi omalaadse reaktsiooniga viirushaigusele. Neuroloogi võiksite siiski külastada.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt