Laps on koguaeg haige 15.07.07 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on selline mure, et minu 5.a poeg on pidevalt köhas ja nohus. Oleme teinud kõik allergiatestid, kõikvõimalikud köharohud oleme ära proovinud. Loodulikud tooted samuti, st kõik mida ise saab teha köha vastu. Köha tuleb ikka ja jälle tagasi. Mul on suur mure oma poja pärast, sest vasrsti pole tal enam kopse millega köhida. Oleme käinud lõuna-eesti arstid kõik läbi ja keegi ei anna mingid lootust terveks saada. Astma proov on ka tehtud, hetkel veel ei ole. Oskate meile soovitada kuhu minna, kelle poole pöörduda? Või peaks posija juurde pöörduma? Minu ja perekonna mõistus on otsas, ning meie perearst ka ei tunne erilist huvi selle haiguse ravi suhtes.

Ette tänades ja vastust ootama jäädes,
Marika

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Soovitan pöörduda Tartu Lastekliinikusse dr. Maire Vasara vastuvõtule.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt