murelik laps 30.03.07 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

minu 1a8kuu vanune poeg käitub juba 5päeva kummaliselt.jonnib,peksab pead vastu maad vöi seina.endaga tegeleda ei anna.kui jonnib,tahan sylle vötta aga seda rohkem hakkab hysteeritsema.öösel magab muidu hästi.ei oska midagi peale hakata ja kuhu ja kelle poole peaks pöörduma?
lugupidamisega andersi ema

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere.
aitäh pöördumast! Kas lapse elukorralduses on midagi viimasel nädalal muutunud? Soovitan Teil kindlasti pöörduda perearsti poole. kes Teile nõu annab või edasi suunab.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt