lapse unehäired 24.10.06 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Olen mures oma 7a tütre pärast. Viimasel ajal (umbes 1,5kuud) on ta hakkanud öösel ärkama. Istub oma voodi äärel ja räägib omaette.Pikali heidab ta ise ja magab edasi. Hommikul ta ei mäleta sellest midagi. Samuti on ta ka hambaid krigistama hakanud. Hambaid on ta krigistanud ka varem.
Septembris läks ta esimesse klassi ,võib olla on see seotud kooli minemisega ei oska öelda. Tahtsin pöörduda Tartus laste neuroloogi vastuvõtule ,kuid enne aasta lõppu seal vabu aegu ei olnud.
Ette tänades murelik ema.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Arvan, et tegemist on unehäirega, mis sageli tekib lapse elukorralduse muutumisel(kooli minek). Soovitan anda lapsele enne magamaminekut rahustavat teed(näit. piparmünt) meega.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt