lapse käed värisevad 22.09.06 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on 6 aastane poeg ja tal käed värisevad kui midagi teeb. Millest võib see tuleneda. Kelle poole pean pöörduma ja kas on vaja esmalt pöörduda perearsti poole? Kas see on ravitav ja mis moodi?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Käte värisemise korral peaks pöörduma neuroloogi poole, kes selgitab põhjuse. Ravi võimalused sõltuvad põhjusest.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
Anu Sööt