Neoroloog. 05.05.06 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Laps saab meil kohe kohe aastaseks,perearst soovitas neoroloogi juurde minna,kuid ei põhjendanud miks.Küsimus oleks selline miks saadetakse ültse lapsi neoroloogi juurde,eriti veel nii noorelt?Kas mõjuvaks põhjuseks võib olla ka lapse kaal?
Aitäh vastamast.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
põhjusi on selleks mitmeid.Enamasti saadavad perearstid lapsi 1-aasta vanuses lihtsalt kontrolli, et hinnata lapse arengut.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt