olen mures 15.04.06 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere õhtust . Mul mure, enda jaoks suur, võib-olla teen aga liiga suureks oma mure. Nimelt mul 5 aastane tütar, elame üksi, ja nüüd äkki tunnen, et ma ei saa ta kasvatamisega hakkama. Me tülitseme, ma ise lähen närvi, ja viis kuidas ta minuga räägib pole mulle vastuvõetav.Nt. kui ma midagi keelan, siis ta anub seniks kuni ma peaksin ikkagi asja andma, kui ei siis näidatakse mulle väga suurt viha. Kas on normaalne, et 5 aastane, peaks sellist viha välja näitama. Ta on ka üritanud mind lüüa, millele olen vastanud, et siis võin mina sind ka lüüa. Kas on mingit raamatut, mida te soovitaksite, mida saaksin lugeda. Et näha kas olukord tegelikult on normaalne. Või kust ma abi saaksin.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
soovitan Teil pöörduda abi saamiseks laste psühholoogi vastuvõtule.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt